KONST / Litografier / Serigrafi 11565532
nr 1156 5532
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad och numrerad 161/250, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:16:30
20/1 13:18:59
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan